Maciej Hącia - wodzirej, prezenter muzyczny

Zabawę w prezentera zacząłem w 1975r. (październik/listopad) w studenckim klubie "Wahadło". Prowadziłem dyskoteki w klubach studenckich Górnego Śląska - "Gołębnik", "Akant" (gościnnie), "Medyk" (gościnnie), "Straszny Dwór" (gościnnie), SKPT "Puls".

Bawiłem się w tzw. kulturę studencką: byłem członkiem Rady ds. Muzyki, Rady ds. Filmu przy Zarządzie Wojewódzkim ZSP, członkiem Ogólnopolskiej Rady Klubów Studenckich, a także kierownikiem organizacyjnym SDKF "Kino Oko", kierownikiem organizacyjnym SKPT "Puls", a później prezesem. W tamtych czasach większość przyjaciół wołała na mnie Misiu.

Już w tamtych latach (70/80) prowadzenie dyskotek oraz granie na weselach (chałtury) traktowałem jako (dobrze) płatne hobby. Wraz z ukazaniem się ustawy o działalności gospodarczej (1989r.) zgłosiłem to formalnie jako "muzyczna oprawa imprez".

Imprezy prowadzone przez tak długi czas owocują ciągłym wzrostem doświadczenia, które wykorzystuję w aktualnie prowadzonych przez siebie zabawach, nie stojąc w miejscu ale ciągle się dokształcając - od 2001r. biorę udział w kolejnych warsztatach wesel i zabaw bezalkoholowych. Jeżeli chcesz sprawdzić aktualny poziom posiadanej przeze mnie wiedzy i doświadczenia, zaproś mnie na swoje wesele.
Wodzirej, prezenter muzyczny, dj na wesele, oprawa muzyczna imprez, Katowice - tel. 604 84 88 74

valid xhtml valid css